A A A

Zwiedzanie z przewodnikiem

Odkryjcie nasze wnętrze


Podczas spaceru po pałacu dowiecie się o najciekawszych wydarzeniach z jego historii. Zobaczycie unikatowe malowidła ścienne z końca XVII wieku, które zdobiły prywatne pokoje pana domu. Wejdziecie „na salony” urządzone zgodnie z ich dawnymi funkcjami. Zdziwią Was swą formą i dekoracją.


Zwiedzanie pałacu przez grupy zorganizowane możliwe jest także zimą oraz we wtorek, kiedy muzeum nie przyjmuje zwiedzających indywidulanych, po uprzednim uzgodnieniu terminu. Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób.


Oprowadzanie z przewodnikiem - 200 zł
Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie zwiedzania i opłat

 

W jaki sposób zamówić zwiedzanie?
Oprowadzanie można zarezerwować pod numerami telefonów: 22 629 50 60 lub 22 621 10 31 wew. 246 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.30–16.00) albo korzystając z poczty elektronicznej: .

 

Planujecie wizytę w muzeum, ale grupa dzieci, młodzieży lub dorosłych, z którymi chcecie nas odwiedzić, ma specjalne potrzeby edukacyjne? Niezbędna jest audiodeskrypcja i pomoce dotykowe? Może potrzebujecie tłumacza języka migowego? Albo podczas zwiedzania konieczne są cisza i spokój, aby nie dostarczać dodatkowych bodźców?
Przygotujemy takie zajęcia – skrojone na miarę Waszych potrzeb.
 

 

Kontakt:

Ania Knapek: